Bieżące informacje

Ukradł rower w myśl zasady „okazja czyni złodzieja”.

Data publikacji 22.10.2020

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Do zdarzenia doszło 23 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na 1200 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, a w szczególności co mężczyzna zrobił ze skradzionym jednośladem. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z  Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 23 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Pokrzywdzony pozostawił na chwilę rower pod jednym z jeleniogórskich sklepów, w których robił zakupy. 43-latek przechodząc obok zauważył go i ukradł. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na 1200 zł.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, a także w oparciu o analizę nagań z kamer monitoringu wytypowali i  zatrzymali mężczyznę podejrzewanego popełnienie tego przestępstwa. Okazał się nim 43-letni jeleniogórzanin.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor  Edyta Bagrowska

Powrót na górę strony
Policja