Bieżące informacje

Włamał się i okradł samochód- został zatrzymany przez policjantów.

Data publikacji 18.11.2020

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się i okradł samochód zaparkowany na jednym z jeleniogórskich parkingów w centrum miasta. Jego łupem padło mienie o wartości 560 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali  31-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 31-latek  na początku września 2020 roku włamał się i okradł pojazd zaparkowany na jednym z jeleniogórskich parkingów w centrum miasta. Jego łupem padło mienie o wartości 560 złotych. Były to narzędzia i pendrive.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu miejskiego wytypowali i zatrzymali 31-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinspektor  Edyta Bagrowska

 

Powrót na górę strony
Policja