Bieżące informacje

Włamał się do firmy, skąd jego łupem padły komputery. Część skradzionego mienia policjanci odzyskali.

Data publikacji 15.10.2020

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednej z jeleniogórskich firm, skąd jego łupem padły komputery oraz sprzęt komputerowy. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 15 tysięcy złotych. Policjanci odnaleźli część skradzionego mienia. Teraz za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w ubiegły weekend włamał się do jednej z jeleniogórskich firm, skąd jego łupem padły komputery oraz sprzęt komputerowy. Właściciel poniesione starty oszacował na 15 tysięcy złotych.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił Policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. W wyniku podjętych w tej sprawie działań wytypowali i zatrzymali 38-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Policjanci w jego piwnicy odnaleźli część skradzionego mienia. 

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają co stało się z resztą skradzionego sprzętu.  Teraz za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet  do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp.  Edyta Bagrowska

 

 

  • Część komputerów odzyskanych przez policjantów w wyniku przeszukania mieszkania zatrzymanego w tej sprawie mężczyzny
Powrót na górę strony
Policja