Bieżące informacje

Włamał się i okradł samochód- został zatrzymany przez policjantów.

Data publikacji 23.10.2020

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się i okradł samochód zaparkowany na jednym z jeleniogórskich parkingów w centrum miasta. Jego łupem padło mienie o wartości 1200 zł. Ponadto w mieszkaniu mężczyzna posiadał wbrew ustawie dwie sztuki amunicji. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali  27-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu i nielegalne posiadanie amunicji.

Jak ustalili funkcjonariusze, 27-latek  we wrześniu br. włamał się i okradł pojazd zaparkowany na jednym z jeleniogórskich parkingów w centrum miasta. Jego łupem padło mienie o wartości 1200 złotych. Były to elektronarzędzia.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu miejskiego wytypowali i zatrzymali 27-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli część skradzionego mienia, a dodatkowo  zabezpieczyli dwie sztuki amunicji, którą posiadał wbrew przepisom.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinspektor  Edyta Bagrowska

 

 

Powrót na górę strony
Policja