Odpowie za kradzieże rowerów. - Bieżące informacje - KMP Jelenia Góra

Bieżące informacje

Odpowie za kradzieże rowerów.

Data publikacji 20.11.2020

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o co najmniej 2 kradzieże. Jego łupem padły 2 rowery o wartości blisko 7 tysięcy zł. Do przestępstw doszło w Jeleniej Górze w listopadzie 2020 roku. Teraz podejrzany o popełnienie tych przestępstw odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie  zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o  kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, 27-latek w listopadzie 2020 roku dopuścił się w Jeleniej Górze 2 kradzieży. Jego łupem padły  2 rowery. Pierwszy z nich ukradł z parkingu podziemnego, a drugi z klatki schodowej.  Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą blisko 7 tysięcy złotych.

Właściciele o kradzieżach powiadomili policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu  wytypowali i zatrzymali 27-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionymi jednośladami.

Teraz za kradzieże grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska

Powrót na górę strony
Policja