Bieżące informacje

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo.

Data publikacji 13.01.2021

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał przedmioty pochodzące z przestępstwa. Policjanci w jego mieszkaniu odnaleźli mienie pochodzące z kradzieży włamaniem do jednego z pensjonatów w Karpaczu. Wartość odzyskanych rzeczy wynosi około 1500 złotych. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o paserstwo.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego z pensjonatów w Karpaczu, do której doszło 5 stycznia 2021 roku  ustalili, że najprawdopodobniej część skradzionego mienia może posiadać 37-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Policjanci wkrótce tę informację potwierdzili. W wyniku przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych policjanci odnaleźli mienie pochodzące z kradzieży z włamaniem do tego obiektu. Były to urządzenia gastronomiczne o wartości około 1500 złotych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyźnie przedstawiono zarzut paserstwa. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

podinspektor Edyta Bagrowska

Powrót na górę strony
Policja