Bieżące informacje

Zatrzymany za włamania do pomieszczeń gospodarczych. Teraz odpowie za to przed sądem.

Data publikacji 13.01.2021

Policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z przestępstwami przeciwko mieniu. Czynów tych dopuścił się we wrześniu ubiegłego roku w Jeleniej Górze. Jego łupem padło mienie o wartości około 8 tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 30-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna we wrześniu ubiegłego roku dopuścił się 4 przestępstw przeciwko mieniu w Jeleniej Górze. Ma on na koncie kradzieże z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych na terenie Osiedla Zabobrze. Jego łupem padło mienie o wartości około 8 tysięcy złotych. Były to między innymi elektronarzędzia, alkohol i odzież.

Powiadomieni o przestępstwach policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tych czynów. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 30-latka jako  osobę podejrzewaną o włamania. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić  mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska

Powrót na górę strony
Policja